تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

برق کاری و سیم کشی ساختمانی و صنعتی در تبریز09147575228

  greg-obrien-electrician-121605-554x260.jpgپیمانکاری برق چیست
  پیمانکاری برق کسب و کار از آوردن قدرت، نور، و ارتباطات به ساختمان ها و جوامع در سراسر ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان است.

  در ایالات متحده، پیمانکاری برق یک صنعت به ارزش سالانه بیش از 130 میلیارد $، تا از بیش از 70،000 شرکت پیمانکاری برق به کارگیری بیش از 650،000 کارگران الکتریکی ساخته شده است.

  پیمانکار برق چیست؟
  برق چیست؟
  NECA کاربران
  پیمانکار برق چیست؟

  پیمانکار برق فرد کسب و کار و یا شرکت که کار ساخت و ساز تخصصی مربوط به طراحی، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری سیستم های الکتریکی انجام است. آیا انتقال قدرت با ولتاژ بالا یا پایین سیگنال ولتاژ روشنایی، پیمانکاران برق اطمینان از این سیستم در شیوه ای امن، موثر و سازگار با محیط زیست صدا کار.

  پیمانکاران برق به طور کلی با توجه به نوع برق کار انجام می دهند است.

  "خارج" و یا "خط" پیمانکاران مسئول انتقال قدرت و توزیع خطوط با ولتاژ بالا می باشد. پیمانکاران خطوط دید که برق تولید شده در یک نیروگاه به دقت از طریق یک سری از خطوط ولتاژ بالا و انجام پستهای قبل از اینکه به قدرت هر گونه امکانات، ساختمان، و یا خانه استفاده می شود.
  پیمانکاران برق "در داخل" ارائه برق به هر ساختار در خطوط مرزی ملک، از جمله نور در فضای باز و یا پستهای. این پیمانکاران برق می توانید پیمانکاران به عنوان نخست برای همه طراحی برق و کابل کشی، نصب و راه اندازی، تعمیرات و برای ساختمان های تجاری، سازمانی و مسکونی خدمت می کنند.
  "سیستم های یکپارچه سازی" (IBS) و یا "صدا / داده / ویدئو" (VDV) پیمانکاران برق در درجه اول کار با نصب و راه اندازی کم ولتاژ، مانند بازگشت به بالا قدرت، کنترل آب و هوا، شبکه های بی سیم، نور با انرژی کارآمد، ارتباطات از راه دور، فیبر اپتیک، سیستم های امنیتی. پیمانکاران کم ولتاژ و اطمینان حاصل شود که این کنترل سیستم هم برای حداکثر بهره وری انرژی و عملکرد ساختمان است.
  برق چیست؟

  برق یک فرد آموزش دیده (و معمولا دارای مجوز) به انجام کار های الکتریکی است. برق ممکن است توسط یک پیمانکار برق به کار و یا ممکن است خود به کار به عنوان یک پیمانکار برق. در بسیاری از ایالت، الزامات مجوز جداگانه برای برق و پیمانکاران برق وجود دارد.

  برق ممکن است بیشتر به عنوان کارآموز (در یک برنامه آموزشی کارآموزی ثبت نام)، journeymen (یک برنامه کارآموزی تکمیل)، و یا کارشناسی ارشد برق (یک شاگرد که به اتمام رسانده آموزش های اضافی و تست) است.

  NECA کاربران

  انجمن پیمانکاران برق ملی (NECA) صدای صنعت 130 میلیارد $ مسئول آوردن برق، روشنایی، و ارتباطات به ساختمان ها و جوامع در سراسر ایالات متحده است.

  اعضای NECA پیمانکاران برق که در تمام جنبه های ساخت و ساز الکتریکی کار می کنند. در حالی که اکثر اعضای NECA واجد شرایط کسب و کار به عنوان کوچک، بزرگ، چند منطقه ای شرکت های پیمانکاری برق نیز از اعضای انجمن می باشد.

  پیمانکاران NECA برگزاری یک استاندارد بالا برای عملکرد برتر و به ارائه نتایج با کیفیت متعهد است.

  پیمانکاران NECA کارشناسان در بالای زمین خود هستند. آنها می دانند که از آخرین فن آوری. آنها را هم به درک نیازهای منحصر به فرد کسب و کار خود را، و آنها پیدا کردن راه حل های نوآورانه به دیدار با آنها.

  پیمانکاران NECA استخدام نیروی کار آموزش دیده بسیار و قابل اعتماد در صنعت. آنها کار خود را انجام خواهد حق اولین بار، در زمان، بدون اخلال در کسب و کار خود را.

  استفاده از اتصال NECA را پیدا پیمانکار برق خود را امروز. 


  این مطلب تا کنون 2507 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 5 شهريور 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 1 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55487
 • تعداد مطالب :160959
 • بازدید امروز :69955
 • بازدید داخلی :4920
 • کاربران حاضر :92
 • رباتهای جستجوگر:370
 • همه حاضرین :462

تگ های برتر